- Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5.
Čtvrtek 4.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Podozrenie (3/4)
00:40Podozrenie (4/4)
01:35Božie mlyny (6/6)
02:30Tulák 8: Na sklonku noci
03:30Slovensko v obrazoch
05:15Dámsky klub
05:40Ranné správy RTVS
07:00Vulkány
08:30Detektívi zo severu IV (13/16)
09:05Na krok od neba
10:00Duel
11:00Všade dobre, doma naj
11:25Správy RTVS
12:00Dámsky klub
12:25Tajomstvo mojej kuchyne
13:55Zdravá maškrta
14:35Don Matteo
14:55Správy RTVS
16:00Vulkány
16:30Detektívi zo severu IV (14/16)
17:00Krátke správy RTVS
17:50Duel
17:55Všade dobre, doma naj
18:25Krátke počasie
18:58Správy RTVS
19:00Góly - body - sekundy
19:55Počasie
20:15Hit roka
20:30Lekárka z ostrova (3/6)
21:40Columbo
23:10Vraždy v Berry
00:25Správy RTVS "N"
02:00Počasie
02:55Don Matteo
03:00Správy RTVS "N"
04:10Celuloid country
00:05Správy RTVS "N"
00:10Hírek
01:00Zázračný miniateliér
06:00Ja a moja rodina
06:05Jurošík "N"
06:20Jurošík "N"
06:25Bob a Bobek na cestách
06:35Lilin ostrov pokladov
06:40Príbehy z čarovnej záhrady
06:50Ronja, dcéra lúpežníka
07:00Živá panoráma
07:30Hírek
08:00Rómsky magazín
08:05Vnímanie
08:30Regina
09:00Ešte sa nevraciam
09:55Obedníček
11:30Píkova zoo
11:35Pa a Pi "N"
11:45Trpaslíci
11:50Živá panoráma
12:00Bežkopotulky
12:15Do kríža
12:30Festung Bratislava
13:20Toskánsko, obdobie renesancie
14:10Rím: Armáda staviteľov
15:05Cesty za umením
15:55Regina
16:30Noc v archíve
17:30Večerníček
18:30Píkova zoo
18:40Lilin ostrov pokladov
18:45Príbehy z čarovnej záhrady
18:55Ronja, dcéra lúpežníka
19:05Ja a moja rodina
19:30Zázračný miniateliér
19:45Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:07Moja diagnóza
20:10Tretí koniec palice
20:35SK dejiny
22:10Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:00Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:25Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:50Správy RTVS "N"
00:20Hírek
01:10Dobre vedieť!
00:00Mentalista (1)
01:00Mentalista (2)
02:00Policie Modrava III (5)
02:40Susedské prípady
03:35Rodinné prípady
04:15Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Na nože III
08:25Mama na prenájom III (61)
09:55Rodinné prípady
10:55Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Mentalista (3)
12:55Mentalista (4)
13:55Susedské prípady
14:55Rodinné prípady
15:55Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Mama na prenájom III (62)
17:55Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Dunaj, k vašim službám V (21)
20:30Policie Modrava III (6)
21:55Špecialisti V (38)
23:10Mentalista (3)
00:15Mentalista (4)
01:15Policie Modrava III (6)
02:10Susedské prípady
03:15Rodinné prípady
04:00Myšlienky vraha VI (8)
00:25Riskuj!
01:25Noviny TV JOJ
02:05Vytoč môjho agenta (3)
02:55Bez servítky
03:50Noviny TV JOJ
04:55Krimi
05:45Ranné noviny
06:15Bez servítky
08:35Súdna sieň
09:50Noviny o 12:00
12:00Súdna sieň
12:30C.S.I.: Kriminálka Miami V (23)
13:20Bez servítky
14:20TOP STAR
15:30Nákupné maniačky
15:50Riskuj!
17:15Bez servítky
17:50Krimi
19:00Noviny TV JOJ
19:30Šport
20:20Najlepšie počasie
20:30Nemocnica
20:40Na ulici po opici v žltých šatách
21:50Myšlienky vraha VI (9)
23:50Riskuj!
00:45Krimi
01:25Noviny TV JOJ
01:55Nemocnica
02:40Bez servítky
03:35TOP STAR
04:35Noviny TV JOJ
04:55Profesionáli VIII (11)
00:40Mafstory IV (26)
01:40It's Always Sunny in Philadelphia XV
02:35Chlpatí šampióni II
02:55Tajomstvá úchvatných záhrad
03:55Haló
04:35Bez servítky
05:00Nákupné maniačky
06:10Letecké katastrofy
07:35Vojna aukcií
08:55Vražedné čísla (5)
09:40Vražedné čísla (6)
10:40Riskuj!
11:40Extrémne prípady
12:35Geissenovci - Ťažký život milionárov VII
13:40Policajti v akcii
14:35Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:40Letecké katastrofy
16:45Geissenovci - Ťažký život milionárov VII
17:50Naši II (3)
18:50Profesionáli VIII (12)
19:35Oko dravca
20:30Hlava štátu
23:00Profesionáli VIII (12)
01:00Mafstory IV (27)
01:55It's Always Sunny in Philadelphia XV
02:40Chlpatí šampióni II
03:00Tajomstvá úchvatných záhrad
03:55Haló
04:40Ordinace v růžové zahradě 2 (802)
00:35Ordinace v růžové zahradě 2 (803)
01:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:40Snídaně
03:30Riskuj!
04:25Áčko
05:15Snídaně
05:55Ulice (4673)
08:50Utajený šéf
09:35Na lovu IV
10:45Riskuj!
11:30Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Babicovy dobroty
12:25Tescoma s chutí
12:55Specialisté (217)
13:05Ulice (3044)
13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (803)
14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (804)
15:50Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Tescoma s chutí
18:20Ulice (4674)
18:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (68)
20:20Atentát (9)
21:45Život ve hvězdách
22:55Víkend
23:15Ulice (3044)
23:45Ordinace v růžové zahradě 2 (803)
00:30Ordinace v růžové zahradě 2 (804)
01:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:35Snídaně
03:25Riskuj!
04:25Nedodržaný sľub (90)
00:50S hlavou v oblakoch (51)
01:35S hlavou v oblakoch (52)
02:20Reflex
03:00Smotánka
03:35Adela show
04:35Druhý dych (44)
06:00Túžba tela (3)
06:40Túžba tela (4)
07:25Krok za krokom III (3)
08:15Krok za krokom III (4)
09:00Vtáky v tŕní - Stratené roky (2/4)
09:45S hlavou v oblakoch (53)
10:55S hlavou v oblakoch (54)
11:50Chlapi neplačú IV (86)
12:55Nedodržaný sľub (89)
14:10Nedodržaný sľub (90)
15:15Túžba tela (5)
16:05Túžba tela (6)
17:05Vtáky v tŕní - Stratené roky (3/4)
18:05Nedodržaný sľub (91)
19:00Nedodržaný sľub (92)
19:55Krok za krokom III (5)
20:55Krok za krokom III (6)
21:25Priatelia II (10)
21:55Priatelia II (11)
22:25New Amsterdam IV (9)
22:55Nedodržaný sľub (91)
23:55Nedodržaný sľub (92)
00:50S hlavou v oblakoch (53)
01:30S hlavou v oblakoch (54)
02:15Reflex
03:00Smotánka
03:40Adela show
04:40Show Jana Krause
00:00Prostřeno!
01:05Slunečná (149)
01:50Modrý kód (167)
02:50Přístav II (13)
03:50Nikdo není dokonalý
04:45Receptář prima nápadů
06:05Vychytávky Ládi Hrušky
06:45Show Jana Krause
07:15Slunečná (150)
08:05Modrý kód (168)
09:25Show Jana Krause
10:45Přístav II (14)
11:50Slunečná (151)
13:05Modrý kód (169)
14:30Nikdo není dokonalý
15:50Prostřeno!
16:55Show Jana Krause
17:50Polda VI (7)
18:55Ano, šéfe!
20:15Zoo (188)
21:25Receptář prima nápadů
22:50Vychytávky Ládi Hrušky
23:35Show Jana Krause
00:10Prostřeno!
01:15Slunečná (150)
01:55Modrý kód (168)
03:00Přístav II (14)
03:55Nikdo není dokonalý
04:55Dajto v pokri z Card Casina
00:35Športové noviny
00:55Susedia
01:05Silvánovci
01:40Susedia
03:30Zig a Sharko
04:05Bernieho dobrodružstvá
04:50Oggy a šváby
05:00Aj múdry schybí
06:00Susedia
06:45Susedia
07:20Kredenc
07:55Partička
09:00Dva a pol chlapa II (23)
10:20Dva a pol chlapa II (24)
10:40M*A*S*H (5)
11:15M*A*S*H (6)
11:35Dva a pol chlapa III (1)
12:15Dva a pol chlapa III (2)
12:45Teória veľkého tresku XI (2)
13:05Teória veľkého tresku XI (3)
13:30Teória veľkého tresku XI (4)
14:00Teória veľkého tresku XI (5)
14:25Teória veľkého tresku XI (6)
14:50Teória veľkého tresku XI (7)
15:20Priatelia II (8)
15:45Priatelia II (9)
16:15Dva a pol chlapa III (3)
16:45Dva a pol chlapa III (4)
17:15M*A*S*H (7)
17:45M*A*S*H (8)
18:15Mladý Sheldon (15)
18:50Mladý Sheldon (16)
19:15Susedia
19:45Bad Boys 2
20:30Podfu(c)k
23:40Góóól!
01:20Športové noviny
01:55Susedia
02:10Silvánovci
02:45Susedia
04:35Policajti v akcii
01:00Myšlienky vraha VI (7)
02:30Špecialisti: Prví na mieste vraždy (2)
03:10Súdna sieň
03:55Prvé oddelenie
04:40Diagnóza: Vražda VII (2/24)
05:30Diagnóza: Vražda VII (3)
06:10Súdna sieň
06:55Prvé oddelenie
07:55Vraždy v Midsomeri XVII (3)
09:20Diagnóza: Vražda VII (4)
11:40Diagnóza: Vražda VII (5)
12:50Dr. House V (17/24)
14:00Dr. House V (18/24)
14:55Vraždy v Midsomeri XVII (4/4)
15:55Vražedné čísla (7)
18:00Vražedné čísla (8)
19:05Dr. House V (19/24)
20:10Dr. House V (20/24)
21:05C.S.I.: Kriminálka Miami V (23)
22:00Súkromné očko III (4)
23:00Špecialisti: Prví na mieste vraždy (3)
23:55Policajti v akcii
01:00Myšlienky vraha VI (8)
02:30Špecialisti: Prví na mieste vraždy (3)
03:10Súdna sieň
03:55Prvé oddelenie
04:40Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Hl. správy-záznam
05:00Záznam TB/Štúdio TA3
05:30Správy
06:00Šport+
06:30Ranné správy
07:00Raňajky
07:15Ranné správy
07:30Raňajky
07:45Ranné správy
08:00Raňajky
08:15Ranné správy
08:30Raňajky
08:45Štúdio TA3/Raňajky
09:00Téma
09:30Správy
10:00Investujeme
10:30Správy
11:00Štúdio TA3
11:30Žurnál
12:00Šport
12:20Téma
12:30Správy
13:00Biznis
13:30Správy
14:00Štúdio TA3
14:30Správy
15:00Štúdio TA3
15:30Žurnál
16:00Šport
16:20Svet dnes
16:30Správy
17:00Zdravie na TA3
17:30Štúdio TA3
18:00Hlavné správy
18:30Šport
18:55Svet dnes
19:10Štúdio TA3
19:30Téma dňa s Petrom Bielikom
19:50Motoring
20:30Správy
21:00Biznis
21:30Správy
22:00Šport+
22:30Správy
23:00Hl. správy-záznam
23:30Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Liptovské noviny
05:10Výnimoční ludia z Liptova
05:20Vševedkovia z Liptova
05:40Liptovské noviny
06:10Výnimoční ludia z Liptova
06:20Vševedkovia z Liptova
06:40Liptovské noviny
07:10Výnimoční ludia z Liptova
07:20Vševedkovia z Liptova
07:40Liptovské noviny
08:10Výnimoční ludia z Liptova
08:20Vševedkovia z Liptova
08:40Liptovské noviny
09:10Výnimoční ludia z Liptova
09:20Vševedkovia z Liptova
09:40Liptovské noviny
10:10Výnimoční ludia z Liptova
10:20Vševedkovia z Liptova
10:40Liptovské noviny
11:10Výnimoční ludia z Liptova
11:20Vševedkovia z Liptova
11:40Liptovské noviny
12:10Výnimoční ludia z Liptova
12:20Vševedkovia z Liptova
12:40Liptovské noviny
13:10Výnimoční ludia z Liptova
13:20Vševedkovia z Liptova
13:40Liptovské noviny
14:10Výnimoční ludia z Liptova
14:20Vševedkovia z Liptova
14:40Liptovské noviny
15:10Výnimoční ludia z Liptova
15:20Vševedkovia z Liptova
15:40Liptovské noviny
16:10Výnimoční ludia z Liptova
16:20Vševedkovia z Liptova
16:40Liptovské noviny
17:10Výnimoční ludia z Liptova
17:20Vševedkovia z Liptova
17:40Liptovské noviny
18:10Výnimoční ludia z Liptova
18:20Vševedkovia z Liptova
18:40Liptovské noviny
19:10Výnimoční ludia z Liptova
19:20Vševedkovia z Liptova
19:40Liptovské noviny
20:10Výnimoční ludia z Liptova
20:20Vševedkovia z Liptova
20:40Liptovské noviny
21:10Výnimoční ludia z Liptova
21:20Vševedkovia z Liptova
21:40Liptovské noviny
22:10Výnimoční ludia z Liptova
22:20Vševedkovia z Liptova
22:40Liptovské noviny
23:10Výnimoční ludia z Liptova
23:20Vševedkovia z Liptova
23:40Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Krátke správy
00:05Doma je doma
00:35Ruženec
01:20Správy zo Svätej zeme
01:45Vaticano
02:05Medzi riadkami
02:35Svedectvo
02:50Hodina milosrdenstva
03:00Hudba v (kon)texte života - koncert
03:15Ruženec
04:30Biblia
05:00Svätá omša z kaplnky TV LUX
07:00Týždeň s... grékokatolíckou Farnosťou Ľutina
07:45Ruženec
08:00Dá sa to aj inak
08:30A teraz čo?
08:50Posvätné miesta kresťanskej viery
08:55Michal Petráš: Horieť a zapaľovať
09:25Krátke správy
10:00Správy zo Svätej zeme
10:20vKontexte
10:45Svätá omša z kaplnky TV LUX
11:30Raduj sa, nebies Kráľovná
12:15Ruženec
12:45Tajomstvá Vatikánu
13:20Bosna a Hercegovina
13:50Moja misia - magazín
14:25Hodina milosrdenstva
15:00Prehľad katolíckych periodík
15:15Ruženec z Lúrd
15:30Vaticano
16:10Medzi riadkami
16:40Fara v meste
17:00Doma je doma
17:30Prehľad katolíckych periodík
18:15Svätá omša zblízka
18:20Spojení vierou
18:30Ruženec
19:00Z prameňa
19:30Svedectvo
19:45Krátke správy
20:00Adorácia
20:20Medzi nebom a zemou
21:10Quo vadis
22:00V škole Ducha
22:30Doma je doma
23:00Z prameňa
23:45Krátke správy
00:05Hudba v (kon)texte života - koncert
00:20Ruženec
01:30Jeden na jedného
02:00Medzi riadkami
02:10Tvorivo
02:25Zabudnuté poklady
02:45Hodina milosrdenstva
03:00Medzi nebom a zemou
03:25Peter medzi nami
04:05Ruženec
04:30Na lesných cestách
00:40More v mojom srdci
01:15Panstvo Downton II
02:00Noemovi priatelia
03:10Kronika Maďarska
03:40Kabelka
04:05Naša drahá materinská reč
05:00Rodinný priateľ
05:05Hymna
05:55Každodenný
05:58Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35Frequencyy
06:40Alpy-Dunaj-Adria
06:45P'amende
07:10Na lesných cestách
07:40Na želanie!
08:05Búrlivé víno
08:40Rodinný priateľ
09:35Minútové správy
10:05Predpoveď počasia
10:07Trochu slniečka
10:08Rodinný priateľ
11:00Sny Akiru Kurosawu
11:55Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Parížske nástupištie
12:49Larina voľba
13:00Rodinný kruh
13:40Svet je jeden prestretý stôl
14:40Rodinný kruh
15:00Minútové správy
15:20Predpoveď počasia
15:25Na želanie!
15:30Kabelka
16:00Šťastná minúta
16:45Cvičenie mozgu
16:55Strážcovia chutí
17:20Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Frequencyy
18:40Trochu slniečka
18:50Každodenný
19:30Búrlivé víno
19:45Bagi - Nacsa
20:45Láska, Slnko a ďalšie hviezdy
21:45Keno
23:25Predpoveď počasia
23:29Päť kontinentov
23:35More v mojom srdci
00:10Panstvo Downton II
01:00Tiszazug
01:55Kde bol?!
02:15Noemovi priatelia
03:10Kronika Maďarska
03:40Kabelka
04:05Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Dnes v noci
05:00Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35VILÁGSprávy Si doma!
06:45Správy
07:00Národné športové správy
07:15Predpoveď počasia
07:20Správy
07:30Dnes ráno
07:33Správy
08:00Národné športové správy
08:10Predpoveď počasia
08:15Dnes ráno
08:20Správy
08:30Dnes ráno
08:33Správy
09:00Predpoveď počasia
09:20Dnes doobeda
09:22Správy
09:30Dnes doobeda
09:33Správy
10:00Národné športové správy
10:10Predpoveď počasia
10:20Dnes doobeda
10:22Správy
10:30Únia 27
10:33Dnes doobeda
10:50Správy
11:00Predpoveď počasia
11:20Dnes doobeda
11:22Správy
11:30Živá cirkev Si doma!
11:33Dnes doobeda
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Dnes poobede
12:50Správy
13:00Predpoveď počasia
13:20Dnes poobede
13:22Správy
13:30Dnes poobede
13:33Správy
14:00Predpoveď počasia
14:20Dnes poobede
14:22Správy
14:30Šanca Si doma!
14:33Dnes poobede
14:50Správy
15:00Predpoveď počasia
15:20Dnes poobede
15:22Správy
15:30Únia 27 Si doma!
15:33Dnes poobede
15:50Správy
16:00Predpoveď počasia
16:15Dnes poobede
16:20Správy
16:30Modrá planéta Si doma!
16:33Správy
17:00Predpoveď počasia
17:10Dnes poobede
17:15Agenda
17:45Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Dnes večer
18:45Predpoveď počasia Si doma!
19:00VILÁGSprávy
19:04Predpoveď počasia Si doma!
19:25Správy
19:30Národné športové správy
20:20Predpoveď počasia
20:25Dnes večer
20:35Správy
21:00Predpoveď počasia
21:20V4 Správy
21:22VILÁGSprávy Si doma!
21:30Správy
22:00Národné športové správy
22:20Predpoveď počasia
22:30Dnes v noci
22:40Správy
23:00ANGOL NYELVŰ Správy
23:15NÉMET NYELVŰ Správy
23:19OROSZ NYELVŰ Správy
23:23KÍNAI NYELVŰ Správy
23:26VILÁGSprávy Si doma!
23:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Sestričky IV
00:20Aj múdry schybí
01:15Partička
02:00Susedské prípady
03:35Rodinné prípady
04:15Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Na nože III
08:25Svokra
09:55Rodinné prípady
10:55Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Chlapi neplačú IV
12:55V mene zákona
13:45Susedské prípady
14:55Rodinné prípady
15:55Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Chlapi neplačú IV
18:00Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Susedia
20:30Susedia
21:15Svadba na prvý pohľad III
21:55Farma
23:10Sestričky IV
00:30Aj múdry schybí
01:20Partička
02:05Susedské prípady
03:15Rodinné prípady
04:00V sedmém nebi
00:20Policisté v akci
01:55Aféry 2
02:40Soudní síň
03:20Krimi
04:10Noviny
04:35Krimi
05:05Noviny
05:30V sedmém nebi
06:05Soudní síň
08:00Soudní síň
09:00Aféry 2
10:05První oddělení
11:05Soudní síň - cz
11:55Soudní síň
12:50Policisté v akci
13:50Policisté v akci
14:55Aféry 2
15:55Soudní síň
16:50Soudní síň
17:55Krimi
19:00Noviny
19:3030 případů majora Zemana (9)
20:20Dobrá čtvrť (7)
21:50Aféry 2
23:00V sedmém nebi
23:55Policisté v akci
01:30Noviny
02:15Aféry 2
02:45Soudní síň
03:25Krimi
04:10Noviny
04:35